B2Beat - branża spotyka się w Hulakula
Weź udział

 

Patryk Kumór

Muzyk, kompozytor, producent muzyczny, wokalista i autor tekstów. Artysta, który swoją drogę muzyczną rozpoczynał jako klawiszowiec w zespole metalowym Darzamat, z którym wydał 3 płyty i koncertował na całym świecie – m.in. w Niemczech, Włochach, Rosji, Ukrainie, Estonii, Łotwie, Polsce, Słowacji, Czechach, Belgii, Francji oraz Meksyku.
Finalista Sopot Top Trendy Festiwal 2014 oraz nominowany w kategorii Największy Debiut Radiowy Eska Music Awards 2014. Jako solista wydał 3 albumy, w tym 2/2, które dotarło do 40. miejsca najpopularniejszych płyt w Polsce (Olis) oraz uzyskało status Złotej Płyty. W 2016 roku wydał trzeci album solowy „11”, z którego pochodzą hity radiowe „Nudzę się” oraz „Ogień i Lód”.
Nad materiałem dla siebie i innych artystów, pracował już w studiach m.in. w Londynie, Berlinie i Amsterdamie. Patryk systematycznie bierze udział we Writing Campach, ma za sobą współpracę z topowymi producentami i songwriterami takimi, jak Sigala, Steve Manovski, HYENA, Sam Grey, YK Koi.
Patryk to także jedno z największych objawień internetowych - jego profile w mediach społecznościowych śledzi już łącznie ponad 155 000 fanów! 

Lanberry

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. W kwietniu zeszłego roku ukazał się jej debiutancki album zatytułowany po prostu Lanberry.
Do szerszego grona publiczności, trafiła za sprawą singla Podpalimy świat oraz Piątek, który wspiął się na 7 miejsce na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Teledysk do tego utworu odnotował ponad 8 mln wyświetleń ! Łącza liczba wyświetleń jej teledysków w serwisie YouTube to ponad 15 milionów !
Jej najnowszy singiel Ostatni most w niespełna miesiąc po premierze trafił na playlisty największych rozgłośni radiowych w kraju i uplasował się na #12 na liście AirplayChart. Teledysk przekroczył już milion wyświetleń. 

Monika Lewczuk

Monika jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Dzielić się swoją muzyką w internecie zaczęła jako Monikah w 2013 roku. Wśród opublikowanych piosenek była "Loud & Dirty", którą zilustrowano teledyskiem.
Kolejnym ważnym krokiem w jej karierze muzycznej był udział w 2014 roku talent show "The Voice", w którym znalazła się w drużynie Marka Piekarczyka. Udział w tym programie zaowocował kontraktem z wytwórnią Universal. Rok 2015 to premiera singla Moniki Lewczuk "#TamTam", powstałego we współpracy z Sarsą (tekst) i Rafałem Malickim (muzyka). Piosenka stała się pierwszym wielkim hitem artystki i pokryła się złotem. W czerwcu 2016 roku premierę miała debiutancka płyta Moniki, zatytułowana po prostu "#1". Wyprodukował ją wspomniany Rafał Malicki, zaś Sarsa ma udział w tekstach siedmiu z 12 utworów. Album uzyskał status złotego.
Na płycie "#1" znalazła się wspomniana piosenka "#TamTam", a także kolejne przeboje Moniki Lewczuk. Singlowy kawałek "Ty i ja" dwukrotnie pokrył się platyną i zajął trzecie miejsce na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych w 2016 roku. Świetnie na polskim airplayu radziły sobie także kompozycje "Biegnę" z gościnnym udziałem Antka Smykiewicza oraz "Zabiorę cię stąd".
Monika Lewczuk ma także w dorobku trzy nominacje do ESKA Music Awards (w 2016 i 2017 roku), w kategoriach, odpowiednio, "Najlepszy Radiowy Debiut" i "Najlepsza Artystka" i "Najlepszy Hit >>Ty i Ja<<". Wystąpiła też podczas Polsat Superhit Festiwal 2017 oraz na galachESKA Music Awards 2016 i 2017.
W 2017 roku Monika została zaproszona do współpracy z międzynarodową gwiazdą latin popu Alvaro Solerem i nagrała z nim singel "Libre". Do tej pory odnotował ponad 33 miliony odsłon! . Artystka została również zaproszona do wspólnych występów z Alvaro Solerem podczas jego wiosennej trasy koncertowej w Polsce w 2017 roku. Wcześniej wystąpiła z nim podczas gali Bestsellery Empiku 2016.
Do tej pory wszystkie klipy Moniki Lewczuk obejrzano na YouTubie ponad 41 mln razy! Na Facebooku i Instagramie followuje ją przeszło 80 tys. userów. 

Antek Smykiewicz

wokalista, kompozytor, autor tekstów. Jeden z najciekawszych, funkcjonujących obecnie na naszej rodzimej scenie głosów młodego pokolenia.
Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych!
Singiel uzyskał status DIAMENTOWEJ PŁYTY w kategorii „Muzyka Rozrywkowa”! Teledysk do singla odnotował oszałamiająca liczbę ponad 37 MILIONÓW wyświetleń!
Drugim singlem zapowiadającym debiutanckie wydawnictwo był utwór "Limit Szans", który w równie szybkim tempie podbił listy przebojów największych rozgłośni w kraju! Teledysk odnotował liczbę ponad 3 miliony wyświetleń!
6 maja 2016 r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Antka Smykiewicza „Nasz Film”!
Trzecią odsłoną jego debiutanckiej płyty jest utwór "Jak Sen", który jest ostatnią częścią trylogii, z której każdy fan mógł się dowiedzieć, jak kończą się losy dwójki zakochanych w sobie osób.
21 października ukazała się reedycja albumu „NASZ FILM DELUXE EDITION”, którą promuje singiel „CUD”.
„Cud” to międzynarodowa produkcja, która powstała przy współpracy Antka z takimi producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman), Connor Reeves (Joss Stone, Rod Stewart, Tina Turner) oraz Joe Kilington. Teledysk do singla powstał w malowniczej Toskanii i opowiada piękną historię o nadziei oraz o tym, że warto …. wierzyć w Cud! 

Prowadzący: Michał MICHU Sobkowski

Michał MICHU Sobkowski, na co dzień prezenter ogólnopolskiego pasma w Radiu ESKA oraz gospodarz codziennego programu w telewizji Fokus TV, w swojej ofercie ma również usługi lektorskie on-line. Przede wszystkim jednak to prowadzący różnorakie imprezy; od tych klubowych po gale „pod krawatem”. www.michalsobkowski.pl

5 paździenika 2017 r.
Hulakula
Jagiellońska 82B, Warszawa

 

Zapraszamy

  • Planistów spotkań korporacyjnych
  • Agencje eventowe
  • Organizatorów konferencji i kongresów
  • Biura podróży i agencje incentive
  • Agencje reklamowe i marketingowe
  • Przedstawicieli stowarzyszeń
  • Innych profesjonalnych organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych
  • Media branżowe: marketing, reklama, branża spotkań
  Partner branżowy          
  Partnerzy
  Patroni medialni